Možnost stravování žáků 2. stupně i při nařízené distanční výuce

Po vyjasnění situace a víkendovém doplnění výkladu MŠMT k omezením ve škole z pátku 8.10.2020 je možno nyní poskytovat stravu za dotovanou cenu i žákům na povinné distanční výuce.
Pokud máte o oběd za dotovanou cenu (stejnou, jako když jste ve škole) zájem, je nutno se přihlásit, obědy byly plošně odhlášeny.

Na úterý 12.10.2020 se objednává dnes pouze telefonicky do 13:00 hodin (382215108) nebo emailem: katerina.prochazkova@zstylova.cz také do 13:00 hodin, s tím, že je možnost volby jídla č. 1 a č. 2.

Na středu 13.10.2020 a zbytek týdne již tradičním způsobem přes internet nebo výše uvedeným způsobem telefonicky či emailem.

Výdej: do vlastních jídlonosičů pouze 10:00-10:30!!! u okének ve školní jídelně, v jiném čase nebude odběr umožněn!!!

Vstup do budovy: Pouze přes kancelář školní jídelny, vstup i výstup do jídelny hned prvními dveřmi, tedy východem z jídelny pro žáky.

Výdej obědů pak musí být organizován tak, aby byla dodržena protiepidemická opatření (rozestupy 2m). Všichni si při vstupu do budovy umyjí či vydezinfikují ruce, samozřejmostí jsou roušky.

Pro příští týden (doma budou žáci 6. a 9. tříd) bude postup stejný s tím , že pokud někdo stravu nechce, musí se odhlásit, nebudeme plošně odhlašovat.

Děkujeme za pochopení.