Uzavření 5. MŠ od 1. 3. 2021 – 21. 3. 2021

Z důvodu rozhodnutí vlády je mateřská škola od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021 uzavřena.

Všechny děti budou mít automaticky odhlášené obědy.

Pokud rodič potřebuje OČR, škola nevydává žádné potvrzení. Rodiče kontaktují zaměstnavatele a vyplní sami formulář, který je k dispozici na:

(Zde kliknete na on-line vyplnění formuláře, vyplníte, pošlete zaměstnavateli. Vyplácí se vždy po skončení měsíce.)

V průběhu uzavření MŠ budou p. učitelky vkládat dětem s povinnou předškolní docházkou náměty k distanční výuce. Naleznete je na webových stránkách školy v sekci 5. mateřská škola.

I s ostatními dětmi budou p. učitelky v kontaktu. Vytvoříme každé třídě mail a po dobu uzavření spolu budeme komunikovat takto.

Kdyby někdo potřeboval, rády pracovní listy a další potřebné vytiskneme a domluvíme předání.

Všechny děti moc pozdravujeme a už se těšíme na shledání.

Myslíme na Vás ……

Pokud byste cokoliv potřebovali, neváhejte mne kontaktovat na mobilech:

Marcela Habartová, vedoucí učitelka 5. MŠ