Karanténa ve třídě Hvězdiček 7.2.- 8.2.

Po konzultaci s KHS bylo zjištěno, že některé děti  ze třídy Hvězdiček byly  ve školce v rizikovém kontaktu s covid pozitivní osobou.

Rizikový kontakt proběhl  dne 3.2. 2022.

Osobní údaje dětí a kontakty na zákonné zástupce jsme v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví předali KHS.

V nejbližších hodinách byste měli obdržet SMS s nařízenou karanténou v délce pěti dnů ode dne rizikového kontaktu tj. od 4.2.2022 do 8.2.2022 a dalšími informacemi.

Do doby nařízení karantény doporučujeme preventivně omezit kontakty s dalšími osobami, sledovat případné příznaky onemocnění a dodržovat preventivní protiepidemická opatření.

V PŘÍPADĚ KARANTÉNY  NEZAPOMEŇTE SVÝM DĚTEM ODHLÁSIT OBĚDY.

Informace o vystavení OČR:

v současné chvíli platí, že škola již OČR z důvodu uzavření školského zařízení nevystavuje ani nepotvrzuje. Formulář pro zaměstnavatele je k dispozici zde. Rodič formulář vytiskne, vyplní (formou čestného prohlášení) a odevzdá svému zaměstnavateli. OSSZ příp. zaměstnavatel si může nepřítomnost žáka u školy telefonicky ověřit.