Zahájení nového školního roku v KMŠ

Milí rodiče,

školní rok 2022-2023 bude zahájen  ve čtvrtek 1. září.

Pokud již víte, že některé dítě nenastoupí hned 1.9., prosím, oznamte nám to ideálně do  středy 31.8. a nezapomeňte dítěti odhlásit stravu na aplikaci Strava.cz

Veškeré  důležité informace pro rodiče nových dětí jsou uvedeny v informační  brožurce, kterou jste dostali  na schůzce v červnu. Pokud byste měli další dotazy, neváhejte se na mě obrátit mailem nebo telefonicky.

Ve středu 14.9. od 16.30 se bude konat v KMŠ schůzka rodičů z obou tříd, prosíme o Vaši účast.

Na všechny děti se již velice těším nejen já, ale i všichni ostatní zaměstnanci (u Sluníček p.učitelka Jitka, u Hvězdiček  p.učitelka Mirka spolu s novou p. učitelkou Míšou, také se těší p. asistentka Jana a p. uklízečka Miriam. A samozřejmě  v kuchyni jsou na děti pečlivě připraveny p.kuchařky a také pan školník už  se těší na plnou školku.)

Vaše He.Lenka  Kučerová