Naše škola zavádí program KiVa!

Jsme hrdým partnerem KiVa!

Tuto informaci již od nás máme, na sklonku školního roku jsme s vaším informovaným souhlasem prošli vstupním online testem, který nám slouží pro monitorování pokroku.

Více se dozvíte na třídních schůzkách od třídních učitelů a učitelek v úterý dne 26.9.2023, zveme vás případně také na rodičovskou kavárnu s lektorkou KiVa v pondělí 2. 10. 2023 v 16:00 hodin do školní jídelny.

Zároveň představujeme náš KiVa tým zleva ve složení Mgr. Zuzana Maříková (školní psycholožka), Mgr. Jiří Červenka (1. st.), Mgr. Alice Bláhová (zástupkyně ředitele), Mgr. Milan Malík (2. st.), Mgr. Martina Smolová (1. st.), Mgr. Tereza Veselá (2. st.) a Mgr. Ladislava Lecjaksová (2. st., školní preventista) a Bc. Jaromír Hladký (vychovatel školního klubu).

KiVa tým tylovka