Plán akcí KMŠ září 2024

– Těšíme se na všechny děti ve třídě Hvězdiček i ve třídě Sluníček v pondělí 2.září.

Každé úterý od 3. září až do 12. listopadu chodí předškoláci a děti narozené do 31.12.2019 na plavání. Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 8.00.

Bližší informace dostanou všichni  rodiče na lístkách a též visí na nástěnce.

–  Srdečně zveme všechny rodiče na informační schůzku v úterý 10. září od 16.30.

Na programu budou informace o provozních a organizačních záležitostech školky, program akcí na 1. pololetí školního roku, seznámení se sdružením rodičů KáMoŠ. Samozřejmě bude prostor i na dotazy a připomínky rodičů.

– Ve středu 18.září jedeme do lesa na Živec. Odjezd od MŠ v 8.15.

S sebou do batůžku pití, svačinu bereme dězem ze školky. Děti si mohou vzít malou nečokoládovou dobrůtku.

Každý čtvrtek od 19.září bude od 12.30 do 14.00 kroužek pro předškoláky „Kuliferda“ – příprava na školu, práce s pracovními sešity „Kuliferda“.

Vede paní učitelka Jitka, určeno pro všechny předškolní děti.

Od pátku 27.9. do 1.11. budou chodit „plaváčci“ (tj. věková skupina dětí, která  navštěvuje plavání) každý pátek do muzea na program „S Človíčkem do minulosti“ . Děti čeká pět setkání v muzeu na různá témata, proložená  hrami, ukázkami a dalšími činnostmi.Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 8.00.