Plán akcí KMŠ na listopad 2024

– V pátek 1.11. jedeme na výlet do  píseckých lesů, půjdeme z Flekaček k Novému Rybníku.

Odjezd autobusu v 8.15, příchod do MŠ nejpozději do 8.10.

Prosíme, dejte dětem vhodné oblečení a obuv.  S sebou do batůžku pláštěnku, pití, případně malou dobrůtku. Svačinu bereme dětem ze školky.

– V úterý 5.11. a v úterý 12.11.  jdou „plaváčci“ (předškoláci a starší děti) na  poslední lekce plavání.

– V  pátek 8.11. dopoledne se koná v KMŠ Martinská slavnost.

Do školky přijdou členové hudební skupiny Flautores Flautaes,  zahrají a zazpívají dětem a  budou jim vyprávět o sv. Martinovi.

Prosíme o příchod do 8.00. Rodiče mohou přinést drobné občerstvení.

– V podvečer 8.11.  jsou  všechny děti s jejich rodinami zvány na Martinské setkání v sadu.

Začátek v 16.30 v sadu pod Domovinkou, poté program v KMŠ.

Informace na nástěnce.

-Ve středu 13.11. se koná předvánoční fotografování dětí.  Začátek  v 8.00. Náhled fotografií bude na nástěnce.

Fotí se  jednotlivě všechny dětí, u sourozenců prosíme o upřesnění Vašich přání na případné společné focení.

– Ve středu 20.11. se koná světýlko se Samuelem Vašinem, který přiblíží dětem biblický příběh „David a Goliáš“.

Začátek v 8.15.

– V pondělí 25.listopadu přijde do MŠ logopedka Mgr. Čupová .

Kdo má zájem o vyšetření dětí, nahlaste se p. učitelce a vyplňte formulář

Ve  čtvrtek 28. listopadu přijede do MŠ divadlo Zvoneček s předvánoční pohádkou.

Začátek  v 10.00.