Karanténa v KMŠ

V důsledku výskytu COVID-19 pozitivního případu je v celé KMŠ od 12. 10. – 26. 10. 2021 vyhlášena karanténa!

Informace z  Krajské hygienické stanice:

Kontakt s pozitivně testovanou osobou mohl proběhnout ve dnech 7.10.- 12.10. 2021, proto se karanténa týká dětí a zaměstnanců, kteří byli ve školce přítomni v těchto dnech.

Podmínky karantény:

• Rodiče dětí kontaktují dětské lékaře a informují je o nástupu do karantény.
  • Děti musí v době 14-ti denní karantény omezit sociální kontakty a před nástupem do MŠ podstoupit nejlépe 5. – 7. den (nejpozději do 10. dne) od kontaktu s pozitivní osobou kontrolní PCR test.
  • Navracejí se do školky po 14 dnech bez klinických obtíží 27.10.2021
  • Z trasovacího centra přijde SMS s pokyny pro vyplnění sebetrasovacího formuláře. Pokud je úplně vyplněn sebetrasovací formulář, je žádanka vystavena automaticky, pokud ne, budete kontaktováni pracovníky trasovacího centra a žádanka bude vystavena také.
  • Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však zvýšit hygienická pravidla a sledovat zdravotní stav.

Omlouváme se za komplikace, ale vzhledem k tomu, že se jedná o ochranu zdraví všech osob, nelze postupovat jinak.

Prosíme rodiče, dejte nám vědět  výsledek PCR testu, nejlépe pomocí sms  se jménem dítěte na telefon vedoucí učitelky: 728 685 007. Prosíme, informujte nás pro kontrolu i o  negativním výsledku testu.

Všechny děti mají automaticky odhlášené obědy až do 26.10. 2021.

Od 27.10. do 29.10. jsou podzimní prázdniny, školka bude již v provozu. Pokud Vaše dítě nebude  o prázdninách  ve školce, je třeba na dny prázdnin obědy  osobně odhlásit.

Na děti lze vystavit ošetřování člena rodiny. Žádost o vystavení OČR  napište na mail: veronika.hodikova@zstylova.cz. Do mailu napište jméno dítěte a datum jeho narození. Formulář Vám přijde mailem s elektronickým podpisem p. ředitele.

Milí rodiče, je mi velice líto, že  se s Vašimi dětmi dva týdny neuvidíme a že mnohým z Vás  tato situace přinese komplikace. Bohužel s tím nemůžeme nic dělat.

V dalších dnech Vám na webové stránky zašlu  několik námětů k domácím činnostem s dětmi. Doufám, že tento  čas nuceně strávený doma využijete k prospěchu celé Vaší rodiny.

Pokud byste cokoliv potřebovali, neváhejte se na mě obrátit  mailem na lenka.kucerova@zstylova.cz nebo telefonicky na  mobil 728 685 007.

Těším se na opětovné shledání s Vámi.

Lenka Kučerová