Plán akcí KMŠ – březen 2023

Pátek 3.3. –   „plaváčci“ jdou do knihovny na program „Lidské tělo“.

Odchod z KMŠ v 9.15.

Čvrtek 9.3.  –  předškoláci  jdou do Divadla Pod čarou na hudební pohádku ZŠ J.K.Tyla „O staré vrbě“

Odchod z MŠ v 8.00, prosíme, přiveďte děti do 7.30.

Pátek 10.3. – vyšetření školní zralosti předškoláků, přijede opět Mgr.  Hana Imlaufová z KPPP Praha.

Dopoledne proběhne vyšetření dětí dle zájmu rodičů, odpoledne  bude setkání  paní psycholožky s jednotlivými rodiči.

Bližší informace budou na nástěnce.

Od pondělí  13. 3. je  vyhlášeno další domácí tvoření, tentokrát  na téma „Fantastická zvířata“.

Těšíme se na jakékoliv vaše domácí výtvory, nebojte se popustit uzdu vaší kreativitě a fantazii dětí.

Úterý 14.3. – Hvězdičky jdou do Sladovny na  Výstavu Mraveniště.

Odchod ze školky v 8.20.

Středa 15.3. –  „Světýlko“ s p. Janem Talánem

Tématem je biblický příběh o uzdravení chromého člověka.

Začátek 8.15  u Sluníček,  v 9.30 u Hvězdiček

Čtvrtek 16.3. – Sluníčka jdou do Sladovny na  Výstavu Mraveniště.

Odchod ze školky v 8.20.

Čtvrtek 23.3.  –  přijede divadlo Zvoneček  s jarní  pohádkou

Začátek  v 10.00.

Úterý 28.3. –   „plaváčci“ jdou do Divadla Fráni Šrámka na pohádkové představení Základní umělecké školy.

Odchod z KMŠ v 8.30.

Změna termínu: Čtvrtek 30.3.  –  všichni předškoláci se jdou podívat do ZŠ J.K.Tyla.

Děti čeká společný program v aule, občerstvení v jídelně a návštěva v 1.třídách.

Prosíme o příchod předškoláků do MŠ do 7.45 .