Plán akcí KMŠ – duben 2017

– V pondělí 3.dubna přijde do školky návštěva z Prácheňského muzea na ukončení cyklu O človíčkovi. Začátek v 9.00, prosíme předškoláky o příchod do 8.30.

– Každou středu od 12.30 do 13.30 pokračuje kroužek pro předškoláky – příprava  na vstup do školy.

– Ve středu 12.dubna  se  koná další „Světýlko“, přijde paní Heczková s vyprávěním o Velikonocích. Začátek v 8.15.

– Ve čtvrtek 13. 4. jsou velikonoční prázdniny. KMŠ má zavřeno, provoz zajišťuje 9.MŠ. Přihlášky nejpozději do 7.dubna.

– Ve středu 19. dubna přijde pan Kyml s dalším velikonočním programem. Začátek opět v 8.15.

– Ve čtvrtek 20. dubna jdou předškoláci do městské knihovny na program o knihách „Velryba a pruhované tričko“. Prosíme o příchod do MŠ do 8.30.

– Ve čtvrtek 27.dubna jedeme na výlet do Makova. S sebou do batůžku pláštěnku, pití a kdo chce, malou dobrotu (svačinu bereme ze školky). Odjezd již v 8.00, prosíme o včasný příchod.