Plán akcí KMŠ – listopad 2022

– 1.11. a 8.11. jdou „plaváčci“ (předškoláci a starší děti) na  poslední lekce plavání. Příchod do MŠ do 8.00.

Ve středu 2. listopadu  jedeme  na výlet do  píseckých lesů, půjdeme z Flekaček k Novému Rybníku.  Odjezd autobusu v 8.15, příchod do MŠ nejpozději do 8.05.

Prosíme, dejte dětem vhodné oblečení a obuv.  S sebou do batůžku pláštěnku, pití, případně malou dobrůtku. Svačinu bereme dětem ze školky.

– Ve čtvrtek 3.11. se koná předvánoční fotografování dětí.  Začátek  v 8.00. Náhled fotografií je na nástěnce.

Fotí se  jednotlivě všechny dětí, u sourozenců prosíme o upřesnění Vašich přání na případné společné focení.

– V pátek 4.11. mají „plaváčci“  rozloučení s programem „O Človíčkovi“. Koná se v prostorách KMŠ. Prosíme o příchod do 8.15.

– V pátek 11.11.se koná v KMŠ Martinská slavnost s vystoupením  hudební skupiny Flautores Flautae.

Rodiče mohou přispět drobným občerstvením. Bližší informace na nástěnce .

– V podvečer 11.11.  jsou  všechny děti s jejich rodinami zvány na Martinské setkání v sadu.

Začátek v 16.30 v sadu pod Domovinkou, poté program v KMŠ.

Informace na nástěnce.

Ve středu 23. listopadu přijede do MŠ divadlo Zvoneček s předvánoční pohádkou. Začátek  v 10.00.

– V pátek 25.listopadu se koná v KMŠ adventní slavnost. Prosíme o příchod dětí do 8.30.