Plán akcí KMŠ na říjen 2022

Každé úterý chodí „plaváčci“ ( předškoláci a starší děti) na plavání. Příchod do MŠ do 8.00.

Ve středu 5. října  jedeme  na výlet do  píseckých lesů, okolí Živce, Jarník.  Odjezd autobusu v 8.15, příchod do MŠ nejpozději do 8.05.

Prosíme, dejte dětem vhodné oblečení a obuv.  S sebou do batůžku pláštěnku, pití, případně malou dobrůtku. Svačinu bereme dětem ze školky.

– Každý čtvrtek  od 12.30 kroužek Kuliferda pro předškoláky – příprava na školu, práce s pracovními sešity.

Každý pátek chodí „plaváčci“ do muzea na program „O Človíčkovi“. Příchod do MŠ do 8.00.

Od pondělí 10. října můžete nosit do školky výrobky ze společného domácího tvoření dětí, rodičů, prarodičů, sourozenců.

Letošní podzimní téma je „Dračí hrátky“. Těšíme se na všechny Vaše výtvory.

Ve středu 12. října přijede do MŠ divadlo Zvoneček s pohádkou „O třech prasátkách“. Začátek pohádky v 10.00.

V pondělí 17. října přijde do MŠ logopedka Mgr. Čupová. Pokud máte zájem o vyšetření dítěte, vyplňte formulář u p. učitelek.

Ve středu 26.10. a ve čtvrtek 27.10. jsou podzimní prázdniny. Školka funguje v  omezeném prázdninovém provozu.

Pokud potřebujete přihlásit děti k docházce, prosíme nejpozději do 14.10.

Upozorňujeme rodiče, že dětem, které nepůjdou do MŠ, musí rodiče sami odhlásit obědy.